O firmie


Skład opału „Ciepełko dla domu”, jest firmą rodzinną powstałą z przekształcenia i powierzenia kierowania firmy nowemu pokoleniu.

Możemy się poszczycić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w handlu i usługach dla klienta. Nowy kierunek handlu (opał) wynika z własnego doświadczenia w stosowaniu ekogroszku, jako paliwa podstawowego do ogrzewania własnego domu, jak również do ogrzewania mieszkań najbliższej rodziny oraz znajomych. Po długich latach obserwacji rynku paliw stałych i zdobyciu niezbędnej wiedzy teoretycznej, powierzyliśmy prowadzenie składu przedstawicielowi młodszego pokolenia, który to zdobył, poza wiedzą praktyczną, wiedzę merytoryczną na Politechnice Łódzkiej zdobywając tytuł magistra inżyniera.

Z własnej strony zapewniamy Państwu jak najlepsze materiały opałowe i w związku z tym oferujemy tylko i wyłącznie węgiel z polskich kopalni (opał o najlepszych parametrach spalania) licząc jednocześnie na Państwa obserwacje, uwagi, opinie i spostrzeżenia w celu podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług, a przede wszystkim uwag na temat spalania oferowanego węgla w określonych kotłach i piecach.

Dotychczasowe uwagi i Państwa pomoc spowodowały, że w bieżącym sezonie grzewczym oferujemy tylko i wyłącznie węgle typu 31 i 32, które charakteryzują się niskim stopniem spiekalności RI zachowując bardzo wysokie wartości kaloryczności i niskiej zawartości siarki oraz popiołu.

Stwierdziliśmy przypadki podszywania się pod naszą firmę i oferowania innych węgli podając parametry tych, które są u nas na placu (u nas dowiedzą się Państwo z jakiej kopalni węgiel pochodzi, jakie są jego parametry - certyfikat oraz inne informacje, o których wielu sprzedawców nie informuje). W związku z tym upewnijcie się Państwo w rozmowie telefonicznej, że rozmawiacie z nami czyli z firmą „Ciepełko dla domu” i sprawdźcie, czy dobrze trafiliście do naszej siedziby na ul. ROMANA 44, na terenie hotelu BOSS.

Liczymy na Państwa współpracę i serdecznie zapraszamy do naszego składu opału „Ciepełko dla domu”, znajdującego się w Łodzi, przy ul. Romana 44, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 oraz w sobotę w godzinach 8 – 13.

Naszym celem jest oferowanie najlepszego węgla na rynku – to zakup na całą zimę.

Przyjedźcie, zadzwońcie, sprawdźcie, a na pewno nie będziecie żałować.POLSKI WĘGIEL W POLSKIM DOMU

Stopka