Cennik


W związku z wprowadzeniem od dnia 2.01.2012 roku podatku akcyzowego na wyroby węglowe uprzejmie informujemy naszych szanownych klientów, że zakup węgla w celach ogrzewania domów i pomieszczeń mieszkalnych nie podlegają temu podatkowi (art. 31a ust. 2 pkt 3 ustawy o podatku akcyzowym). W związku z tym każdorazowy zakup węgla wiąże się z obowiązkiem podania danych osobowych (imię, nazwisko i dokładny adres) osoby dokonującej zakupu i spełniającej wymogi w/w artykułu czyli wykorzystania zakupionego węgla do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych. Podanie danych nieprawdziwych w związku z zakupem zwolnionym od akcyzy skutkuje, w razie kontroli, konsekwencjami dla osoby kupującej (zapłata należnej akcyzy).

Jednocześnie informujemy, że zakupy węgla kamiennego dla podmiotów gospodarczych oraz osób odmawiających podania danych osobowych są obciążone podatkiem akcyzowym w wysokości 30 zł 46 gr. netto (plus podatek VAT do każdej zakupionej tony węgla bez względu na jego sortyment).

Aktualne ceny na cały sortyment dostępne telefonicznie tel. 516-608-121, 502-990-839 oraz w siedzibie firmy przy ul. Romana 44 na terenie hotelu BOSS.POLSKI WĘGIEL W POLSKIM DOMU

Stopka